3.díl-Kniha (Book)

18. dubna 2012 v 22:08 | lady Katysek |  F-fistions-Replay
Ahojky.Další kapitola je na světě ... je celkem krátká, takže se za to omlouvám a taky za to, že to, tak trvalo, ale jsem nemocná a navíc jsem měla trošku problém s nápady .. :P No, užijte si čtení a komentáře neuškodí. ;D


Po pár hodinách už jsme přistávali na letišti akademie.Vítala nás tam ředitelka Kirová, která se po tom, co odešel pan Lazar,
stala znovu ředitelkou.Snad na mě bude milá.
,,Vítáme vás královno."Kirová se na Lissu usmála až podezřele mile.Tenhle úsměv jsem u ní nikdy neviděla a takhle milou vlastně,
taky ne.

Každý z nás dostal pokoj pro sebe v křídle pro hosty.Můj pokoj byl hned vedle toho Lissiina, takže jsem k ní neměla daleko.Dimitrij, ten měl zase pokoj na druhé straně křídla, než já a Lissa.V blízkosti Christiana.
,,No tak Liss.Dělej, nebo příjdem pozdě !"Čekala jsem na Lissu až se nachystá.Měli jsme přijít na slavnostní večeři, kde budou všichni studenti.Jako když na naši školu přijela Taťána.
Když Lissa vyšla z pokoje, zůstala jsem na ni zírat s pusou dokořán.Měla dokonalé šaty.Růžové šaty z hedvábí jí nádherně zvýrazňovali, její štíhlou postavu morojky a krásné dlouhé blond vlasy jí dodávali na elegantnosti.
,,Wow, vypadáš úžasně !"Usmála jsem se a ona mi úsměv opětovala.
,,To ty taky."Usmála se a já trošku vyprskla smíchy.
,,Jasně.V uniformě strážce."Obě jsme se začali smát, ale potom Lissa zvážněla.
,,Pojď, nebo vážně příjdeme pozdě."Mrkla na mě a já se usmála a následovala ji.Nasadila jsem svůj kamenný výraz strážce.Po chvilce se k nám připojili i ostatní Lissiny strážci a 'my' byli kompletní.
Když jsme vstoupili do sálu, seděli tam všichni studenti akademie.
Lissa se rozešla místností dopředu a já s ještě několika strážci, jsme se šli kolem ní.Několikrát se zastavila u pár studentů a povídala si s nimi.Trošku jsem místnost přejela pohledem, protože před tím, jsem sledovala jen Lissu.Mezi strážci, co stály u stěny jsem nemohla najít Dimitrije.Vlastně jsem tu neviděla ani Christiana.Kde sakra jsou ?! Zamyslela jsem se.Když jsme prošli okolo všech studentů, Lissa měla proslov, který jsem ani moc nevnímala.
Když Lissa domluvila, všichni si stoupli a začali tleskat.Přešla jsem k ní a vzala si jí trošku stranou.
,,Nevíš, kde je Dimitrij s Christianem ?" Zeptala jsem se jí, ale ona se jen usmála.
,,Poprosila jsem Christiana, aby mi zašel do knihovny pro jednu knihu, protože já bych se tam nedostala.Za chvíli příjdou." Ujistila mě a usmála se.Potom za ní přišla Kirová, že s ní chce mluvit.Takže jsem se jako Lissiina strážkyně pohybovala v její blízkosti.
Asi po dvaceti minutách, se konečně objevili Christian s Dimitrijem.Pro sebe jsem se usmála, tak, aby to nikdo neviděl, ale zdá se, že Dimitrij to viděl a taky se pousmál.Jelikož viděli mě, tak šli oba zamnou.
,,Čau, kde je Lissa ?"Zeptal se mě Christian pohotově a začal jí hledat pohledem.
,,Baví se s Kirovou, u toho bejt nemusím."Ušklíbla jsem se a Christian se uchechtl.
,,Jo, to si dokážu představit."Tentokrát se zasmál i Dimitrij a já se na oba zamračila.Stejně jsem se potom taky zasmála.
Lissa skončila rozhovor s Kirovou a šla za námi.,,Ahoj .. Chrisi, máš tu knihu ?"Lissa se ptala s velkým zájmem v očích a mě se to nelíbilo ...
,,Jasně ... je u mě na pokoji, po tomhle."Christian naznačil na místnost zaplněnou lidmi.,,Ti jí přinesu na pokoj."Mrkl na Lissu a šibalsky se usmál.
,,Jakou knihu ?"Zeptala jsem se.Lissa se usmála a mě bylo jasný, že mi to neřekne.
,,Jen něco ohledně magie."Usmála se a chytila Christiana za ruku.
,,Liss, za jak dlouho to tu asi tak skončí ?"Koukla jsem na ni prosebně a doufala, že řekne brzy, nebo ještě líp.Hned.
,,Asi, tak za hodinu to skončí."Lissa se usmála, ale já jen znuděně přešlapovala a přála si, aby to co nejrychleji uteklo.
Za tu nekonečnou hodinu už jsme šli s Lissou, Dimitrijem a Christianem k našim pokojům.Teda spíš Lissa šli s Christianem pro tu knihu a já šla s Dimitrijem ke mě na pokoj.Když jsme zavřeli dveře usmála jsem se a otočila se na Dimitrije.
,,Konečně .." Řekla jsem a viděla v jeho tváři úsměv.
,,To jsi se mě tolik nemohla dočkat ?"Zasmál se a políbil mě.Já mu polibek začala oplácet a po chvíli, už jsme se vášnivě líbali.Po chvilce se odtáhl a upřeně mi hleděl do očí.
,,Miluju tě."Usmál se na mě a vzal mě do náručí.Pohladila jsem ho jednou rukou po tváři a jemně ho políbila.
,,Já tebe víc."Usmála jsem se a znovu ho začala líbat.Mezitím jsme došli do ložnice, kde mě povalil na postel a lehl si na mě.
Přitáhla jsem si ho za košili k sobě políbila ho a začala mu ji rozepínat.On udělal to samé, ale stihl to dvakrát, tak rychle a stíhal mě u toho líbat.
Byla jsem přišpendlená nahá pod Dimitrijem, který mě vášnivě líbal na krku.Po chvíli se zase přesunul k mým rtům a já si to užívala.
Asi po dvou hodinách jsem spokojeně oddychovala na jeho hrudi a pomalu usínala, až jsem se propadla do temnoty spánku ..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nes nes | 20. dubna 2012 v 22:37 | Reagovat

Kdy bude další?

2 lady Katysek lady Katysek | Web | 21. dubna 2012 v 9:25 | Reagovat

[1]: Možná dneska :-D ... nevím, jak mi to vyjde :D

3 Roza Roza | Web | 21. dubna 2012 v 21:51 | Reagovat

Krásné. To se mi líbí, máš talent.

4 Buffy Buffy | Web | 1. května 2012 v 22:45 | Reagovat

Moc krásné :)

5 zelvicka7 zelvicka7 | E-mail | Web | 8. listopadu 2012 v 19:58 | Reagovat

Úžasná kapitola, vážně máš talent. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama